מתקדמים בתכנית, מתקדמים במחיר!

מתחם פריימן בתוך תכנית תת"ל מאושרת

בין 1,000 ל-2,000 עוברת הרכבת בפריימן אל תפספסו!

למה להשקיע בקרקעות?

רוכשים קרקע למגורים
ומזניקים רווחים

על רוכשים המעוניינים לרכוש קרקע אשר מקודמת עליה תוכנית בייעוד מגורים, להבין כי יש שתי נקודות הנחשבות אידאליות עבור מימוש רווחיהם. הראשונה תהא כאשר התוכנית החלה על הקרקע מאושרת, והשנייה כאשר הנכס בנוי, וקיים אישור לאכלס אותו. לחכות או לפעול?

משקיעים בקרקע! רבים השוקלים להשקיע בקרקעות מתלבטים האם לרכוש את הקרקע בשלב התחלתי או לחלופין להמתין שהליכי התכנון החלים על הקרקע יתקדמו. בהתלבטות זו, חשוב לציין כי כל עוד רוכשים קרקע לפני שהיא אוחזת באישורי התוכניות החלות עליה, הדבר יבוא לידי ביטוי במחיר מופחת בהרבה. נוסף לכך, על קרקע המיועדת להפשרה יש צורך לשלם מס רכישה בשיעור 6%.

ערך הקרקע עלה ב-282% בעשור האחרון

המגמה הנוכחית בתחום
השקעה בקרקעות

לדברי יו”ר לשכת שמאי מקרקעין חיים מסילתי, “עליית המחירים בדירות הגדולות איננה מפתיעה על רקע משבר הקורונה.

בשנה האחרונה על רקע השהייה הממושכת בבתים, רוכשי הדירות הבינו את החשיבות של מרחב המחייה בתוך יחידות המגורים, והביקושים לדירות הגדולות קפצו בחדות ואיתם גם המחירים.

בניתוח נתוני הערים ניתן לראות שת”א למרבה הפלא איננה מככבת בראש רשימת הערים עם העליות הגבוהות ביותר. הדבר כנראה נובע מכך שמחירי הדירות בעיר גבוהים מאד ממילא בשילוב עם המשבר הכלכלי שפקד אותנו השנה, וזה בא לידי ביטוי בעסקאות המכירה של דירות בעיר – מעטים יכלו להרשות לעצמם לרכוש דירות בעיר.

להערכתי מגמת עליות המחירים תמשיך גם בשנה הבאה לפחות, ובמיוחד בדירות הגדולות שקרנן עלה בעקבות הקורונה”, מסכם מסילתי.

אוכלוסיית ישראל
מכפילה את עצמה

עתיד הקרקע - מסתמכים על עובדות

מנתוני הלמ"ס עולה כי אוכלוסיית ישראל צפויה לגדול בצורה משמעותית ועל כן הביקושים לדירות מגורים יישארו קשיחים. לצד הביקושים הקשיחים המדינה לא מוציאה די מכרזים לשיווק קרקעות מה שגורם להיעדר היצע ועליית המחירים. על כן, השקעה בקרקע אשר עשויה בעתיד להניב זכות לדירת מגורים הינה השקעה בעלת פוטנציאל גבוה ביותר.

כל הפרוייקטים

צפון גדרה

גדרה המאושרת

פרימן ראשון לציון

אשדוד המשולש החקלאי

קרקע כמשאב מתכלה

רוכשים קרקע למגורים ומזניקים רווחים

מחירי הדירות בראשון לציון עלו בשנת 2020 ב-12% בממוצע, ומחיר דירה ממוצעת עומד על כ-1.996 מיליון שקל – כך עולה מניתוח נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שבוצע בלשכת שמאי המקרקעין.

העיר מדורגת במקום הרביעי מבחינת עליות המחירים מבין הערים הגדולות. כמות העסקאות צנחה בכ-36% והסתכמה ב-496 ברבעון הרביעי של השנה לעומת הרבעון המקביל ב-2019.

מה שהוביל לעלייה של 51% במחירי הדירות בראשון לציון בעשור האחרון! עליית המחירים בראשון לציון היא מעל הממוצע הארצי שעומד על 47%. בהשקעה של החל מ 280,000 ₪ בלבד גם אתם יכולים להיות בעלים של קרקע בראשון לציון ולהינות מעליית המחירים, עם אפשרויות לתנאי תשלום נוחים.

קצת עלינו

קבוצת נסדור

קבוצת נסדור היא הזרוע השיווקית של שתי חברות ותיקות בתחום הנדל"ן בישראל, הפועלות בתחומים כגון שינוי ייעוד, השבחה, ייזום ובניית פרויקטים. הקבוצה שומרת על שיתוף פעולה עם משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן – פישר-בכר-חן וגינדי-כספי.

אנחנו מאמינים שההשקעה בראשון לציון, מאפשרת גם למי שאין לו הרבה כסף, להשקיע כיום סכום קטן וליהנות בעוד מספר שנים מרווח גדול. זו בדיוק קפיצת המדרגה שמשפחות רבות מחכות לה, זו שתאפשר להן להגדיל את ההון העצמי באופן משמעותי, לאחר שהמתינו בסבלנות שההשקעה תבשיל.

צור קשר

השאירו פרטים

צרו קשר:

072-334-0964